Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vacimada/archive.vacimadach.hu/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Iskolánk akkreditált kiváló Tehetségpont lett | Váci Madách Imre Gimnázium

Iskolánk akkreditált kiváló Tehetségpont lett

akkreditalt_kivalo_tehetsegpontIskolánkban széleskörű tehetséggondozó munka folyik. Ennek eredményéről hírfolyamunkban rendszeresen beszámolunk. Erre alapozva Tehetségpont akkreditációs kérelmet nyújtottunk be a Magyar Tehetségsegítő Szervezetek Szövetségéhez (MATEHETSZ). A MATEHETSZ által felkért Akkreditációs Bizottság elbírálta akkreditációs kérelmünket.

A bírálat eredményeként iskolánk a Nemzeti Tehetségsegítő Tanács helyi intézményi/települési hatókörű, akkreditált kiváló Tehetségpontja cím használatára vált jogosulttá, és dokumentumainkon ezentúl szerepeltethetjük az akkreditált kiváló Tehetségpont logóját!

Ez is érdekelhet ...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás