Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vacimada/archive.vacimadach.hu/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Az iskola tanárainak elérhetősége, a fogadóórák időpontja 2021-2022.  tanévben | Váci Madách Imre Gimnázium

Az iskola tanárainak elérhetősége, a fogadóórák időpontja 2021-2022.  tanévben

Arra kérjük Önöket, hogy ha fel kívánják keresni tanárainkat a hétfői fogadó órákon, egyeztessenek velük (e-mail címen) vagy az iskola titkárságán (27/518-655) érdeklődjenek, hogy egyéb elfoglaltság (betegség, továbbképzés) ne akadályozza a találkozást.

Nagy tanári: 27/518-658; 27/518-657

2. emeleti tanári: 27/518-651

 

Tanár neve Tanított tárgya Hétfő e-mail címe
Asbóth Balázs Magyar nyelv és irodalom, történelem 2.óra asboth.balazs[kukac]madach.org
Bártfai Veronika Spanyol, angol 8.óra bartfai.veronika[kukac]madach.org
Bednárikné Kiss Krisztina Matematika
Német nyelv
3.óra bednarikne.kiss.krissztina[kukac]madach.org
Bejczi Lujza Olasz nyelv, földrajz 4.óra bejczi.lujza[kukac]madach.org
Benicsek Mihály Biológia-Kémia 3.óra benicsek.mihály[kukac]madach.org
Benjamins Ilona Magyar nyelv és irodalom, német nyelv 6.óra benjamins.ilona[kukac]madach.org
       
Blahóné Vona Csilla Spanyol nyelv 3.óra vona.csilla[kukac]madach.org
Boda Mária Magyar nyelv és irodalom, ének 4.óra boda.maria[kukac]madach.org
Bodó Antalné Biológia-Földrajz 4.óra bodo.antalne[kukac]madach.org
Brinyiczki Andras testnevelés 4.óra brinyiczki.andras[kukac]madach.org
Diószeghy Rita Matematika 8.óra dioszeghy.rita[kukac]madach.org
Dobó Katalin Angol nyelv 3.óra dobo.katalin[kukac]madach.org
Dubinczky Zsuzsanna Vizuális kultúra 6.óra dubniczky.zsuzsanna[kukac]madach.org
Duhonyi Anita Angol nyelv 5.óra duhonyi.anita[kukac]madach.org
Faragó Tünde Német nyelv 2.óra tunde.farago[kukac]madach.org
Galazek Gergely Történelem 4.óra galazek.gergely[kukac]madach.org
Gyurkoné Tóth Dóra Magyar nyelv és irodalom – Történelem 5.óra gyurkone.toth.dora[kukac]madach.org
Gubisová Mária Matematika 6.óra gubisova.maria[kukac]madach.org
Hazafy Krisztina Angol nyelv 4.óra hazafy.krisztina[kukac]madach.org
Horváth Edit Matematika, fizika 4.óra horvath.edit[kukac]madach.org
Horváthné Strommer Éva Matematika, fizika 2.óra strommer.eva[kukac]madach.org
Incze Katalin Kémia, fizika 3.óra incze.katalin[kukac]madach.org
       
Kardos József Informatika, etika 2.óra kardos.jozsef[kukac]madach.org
Kardos Tibor Matematika, fizika 3.óra kardos.tibor[kukac]madach.org
Kenderessy Tibor Matematika-Informatika 4.óra kenderessy.tibor[kukac]madach.org
Kikillainé Kohlmann Zsuzsanna Magyar nyelv és irodalom, angol 4.óra kikillaine.kohlmann.zsuzsanna[kukac]madach.org
Dr. Kissné Molnár Katalin Magyar nyelv és irodalom, történelem 7.óra dr.kissne.molnar.katalin[kukac]madach.org
Konopás Attila testnevelés 3.óra konopas.attila[kukac]madach.org
Kovácsné Kóka Marianna Német nyelv 3.óra kovacsnekoka.marianna[kukac]madach.org
Kozma Edit Angol nyelv 5.óra kozma.edit[kukac]madach.org
Krommer Márta Könyvtáros 6.óra krommer.marta[kukac]madach.org
Lakatos Ádám Magyar nyelv és irodalom, Etika, Drámakör 3.óra lakatos.adam[kukac]madach.org
Lámfalusi Réka Informatika 6.óra lamfalusi.reka[kukac]madach.org
Luterné Madár Ildikó Angol nyelv 4.óra luterne.madar.ildiko[kukac]madach.org
Molnár Rita Olasz nyelv 5.óra molnar.rita[kukac]madach.org
Nagy Krisztina Magyar nyelv és irodalom, etika és dráma 4.óra nagy.krisztina[kukac]madach.org
Nagy Zoltán Történelem 5.óra nagy.zoltan[kukac]madach.org
Olajos Barbara Olasz nyelv 6.óra olajos.barbara[kukac]madach.org
Péntek Attiláné Matematika, kémia 3.óra pentek.attilane[kukac]madach.org
Piroska István Matematika, fizika, informatika 4.óra piroska.istvan[kukac]madach.org
Rak Ildikó Francia nyelv 2.óra rak.ildiko[kukac]madach.org
Sajgó Emese Magyar nyelv és irodalom;
Francia nyelv
5.óra sajgo.emese[kukac]madach.org
Sándor Ildikó Magyar nyelv és irodalom 5.óra sandor.ildiko[kukac]madach.org
Simai Erika Francia nyelv 8.óra simai.erika[kukac]madach.org
Steidl Anna Földrajz, testnevelés 4.óra steidl.anna[kukac]madach.org
Steidl Levente Történelem 3.óra steidl.levente[kukac]madach.org
Strenner Anita Földrajz, Biológia 3.óra strenner.anita[kukac]madach.org
Surányi Szilvia Angol 6.óra suranyi.szilvia[kukac]madach.org
Szarvas Éva Angol nyelv 6.óra szarvas.eva[kukac]madach.org
Szőke László Matematika, fizika 7.óra szoke.laszlo[kukac]madach.org
Tóth-Szabó Júla Magya, töténlem 3.óra toth-szabo.julia[kukac]madach.org
Törökné Kiss Tímea Biológia,
földrajz
6.óra torokne.kiss.timea@madach.org
Trieb Gergelyné Német nyelv 5.óra trieb.gergelyne[kukac]madach.org
Untsch Gergely Történelem 3.óra untsch.gergely[kukac]madach.org
Vári Tercia Angol nyelv 4.óra vari.tercia[kukac]madach.org
Wagner Bálint Testnevelés 4.óra wagner.balint[kukac]madach.org
Weixelbaum Laura Rajz és Vizuális kúltúra 4.óra weixelbaum.laura[kukac]madach.org
       
Óraadók      
Bérdi Ágnes Ének-zene   berdi.agnes[kukac]madach.org
Fockter Zoltán Csillagászat szakkör   fockter.zoltan[kukac]madach.org
Garay-Nagy Norbert Rajz és vizuális kultúra   garay.nagy.norbert[kukac]madach.org
Galbács Gabriella Ének, hangszerek, kórus   galbacs.gabriella[kukac]madach.org
 István Éva  Német nyelv    istvan.eva@madach[kukac]madach.org
Molnár Mária  Német nyelv    molnar.maria[kukac]madach.org
       

A [kukac] helyett az @ jelet kell használni!

 

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás