Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vacimada/archive.vacimadach.hu/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Örökbefogadókat keresünk | Váci Madách Imre Gimnázium

Örökbefogadókat keresünk

A Jobb Veled A Világ Alapítvány Boldog Iskola Programjában való sikeresebb részvételhez keresünk olyan céget vagy magánszemélyt, aki iskolánkat “örökbe fogadná”, és az alapítványon keresztül anyagi támogatásban részesítené. Ennek eredményeképp iskolánk diákjai Boldogságóra munkafüzetet kapnának, iskolánk tanárai pedig “Boldogságóra oktató” továbbképzésen vehetnének részt. Ez nagyban segítené munkánkat, hogy a Boldog Iskola programban eredményesen, diákjaink számára hasznosan tudjunk részt venni.

A program részletei a következő linken találhatók: http://boldogiskola.hu/fogadj-orokbe/

Szerző: Bednárikné Kiss Krisztina

Ez is érdekelhet ...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás