Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vacimada/archive.vacimadach.hu/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Madách-nap 2016 | Váci Madách Imre Gimnázium

Madách-nap 2016

Iskolánk névadójáról elnevezett ünnepségünk a 2016-os évben is sok remek műsorszámot vonultatott fel. Idén február 5-én és 6-án álltunk fel a Madách Imre Művelődési Központ színpadára. Ipolysági testvériskolánk, a Szondy György Gimnázium is képviseltette magát egy nagyobb létszámú delegációval. Két tanulójuk színpadra is állt népdalokkal és szónoklattal. Pénteken kihirdettük a Madách pályázatok nyerteseit, díjaikat a munkaközösségek vezetői adtak át. A szombati rendezvényen Horváth Edit igazgatónőn kívül, köszöntő beszédet mondott Csernák János színművész is, akinek fia madáchos tanulónk.

Orgon (Horváth Márk Bendegúz) és Tartuffe (Simonka Tamás)

Orgon (Horváth Márk Bendegúz) és Tartuffe (Simonka Tamás)

Színpadra került Moliére Tartuffe című vígjátéka, amelyet 11. A osztály adott elő. A darab modern nyelvezetű és pörgős előadást mutatott. Mind a szülők, mind pedig a diákok élvezték a színre vitt klasszikust. A darab meghívást is kapott Ipolyságra február végére. A másik nagyobb lélegzetvételű előadás Rejtő Jenő humoreszkje, a Herkules bon-bon volt, amelyet az iskola drámaköre mutatott be.  A gimnázium diákjai további műsorszámokkal is hozzájárultak a nézők szórakoztatásához. Volt kortárs tánc, rádiókabaré, hangszeres és énekes produkció is repertoáron, de a latin és standard táncok is képviseltették magukat. IMG_9050Rendezvény végén pedig meglepetés country koreográfiával léptek iskolánk tanárai a pódiumra, amellyel nagy sikert arattak.

Gratulálunk minden szereplőnek és közreműködőnek!

Ez is érdekelhet ...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás