Madách Röpi Kupa

Utolsó tanítási napunkon nagy sikerű röplabda kupa lebonyolítására került sor az iskola sportudvarán.

A 16 nevezett osztálycsapatot 4 db 4-es csoportba sorsoltuk, ahonnan az első két helyezett csapatok jutottak az egyenes kieséses szakaszba. A mérkőzések kitűnő hangulatban és minőségben zajlottak igazi sportcsemegét szolgáltatva minden jelenlévőnek. Külön színfoltja volt az eseménynek a frissen megalakult tanári csapat részvétele, akik a legjobb 8-ig meneteltek. Az első ízben megrendezett Röpi Kupát a 11/D osztály nyerte, megelőzve a 11/B és a 12/E csapatát.

A kupagyőztes: 11.D osztály csapata

11.B osztály csapata

12.E osztály csapata

Köszönet minden csapatvezetőnek és résztvevőnek a közösségi élményért!
Wagner Bálint
testnevelő tanár, szervező

Ez is érdekelhet ...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás