Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vacimada/archive.vacimadach.hu/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Georgikon Biológiai Tanulmányi verseny Országos Döntőbe jutottak diákjaink | Váci Madách Imre Gimnázium

Georgikon Biológiai Tanulmányi verseny Országos Döntőbe jutottak diákjaink

Nagy büszkeség számunkra, hogy a Keszthelyi Pannon Egyetem által meghirdetett Georgikon Biológiai Tanulmányi Verseny Országos Döntőjébe bejutott iskolánk két 12. A osztályos tanulója: Zoller Kata (felkészítő tanára: Gálné Harangozó Mária) és Sárkány Zsófia (felkészítő tanára: Gál Zoltán).

30 diákkal mérhetik össze tudásukat a januárban Keszthelyen megrendezett országos döntőben.
Gratulálunk nekik, és további sok sikert kívánunk!

Ez is érdekelhet ...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás